• 077-33340214
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مرکز دیر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دیر گفت: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌های مهارتی با همکاری سپاه ناحیه سید الشهدا دیر به صورت گسترده ارائه می‌شود.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دیر گفت: همزمان با هفته ملی مهارت مجوز نخستین دپارتمان صنایع دریایی، بندری و شیلات آموزش فنی و حرفه ای کشور در این شهرستان صادر شد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امام جمعه دير بر ضرورت ترویج فرهنگ مهارت آموزی تاکید کرد و گفت: یکی از مشکلات امروز جامعه اشتغال است و سازمان فنی و حرفه‌ای باید افراد متخصص و کارآزموده تربیت کند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با هدف ارتقاء سطح توانمندی های مهارتی ، حرفه ای و شغلی  و همچنين در جهت ایجاد زمینه اشتغال پایدار جامعه هدف بهزیستی تفاهم نامه همكاري فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره بهزیستی شهرستان دیّر منعقد شد.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به مناسبت هفته ملی مهارت چهار آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در شهرستان دیر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای درآئين افتتاح اين آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در توسعه کشورها نقش مهمی دارند از این رو هفته مهارت می‌تواند نقش مهمی در راستای ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه داشته باشد.

عبدالمجید دراهکی افزود: مهارت‌ها به طور مستقیم در اشتغال  و بازار کار نقش مهمی دارند که مجموعه فنی و حرفه‌ای باید تمام تلاش خود را در این هفته برای ترویج آموزش‌های مهارتی در بین قشرهای مختلف جامعه به کار گیرد.

وی با اشاره به فعالیت 210 آموزشگاه آزاد در استان بوشهر گفت: ۳۰ درصد آموزش‌های مهارتی به صورت نظری و ۷۰ درصد حضوری و آزمون‌ها نیز به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر بیان کرد: سال گذشته ۴۰ هزار نفر در بخش دولتی و خصوصی آموزش‌های مهارتی را در استان فراگرفتند.

وی ادامه داد: ۸۰ درصد مهارت‌های فنی و حرفه ای ارائه شده متناسب با ظرفیت استان است و افراد آموزش دیده یا خود کارآفرین شده و یا جذب بنگاه‌های اقتصادی می‌شوند.

دراهکی گفت: مجوز راه اندازی نخستین مرکز آموزش صنایع دریایی و شیلاتی کشور در شهرستان دیر گرفته شده و  با تاسیس این مرکز روند آموزش‌ها و مهارت آموزی‌ها شتاب بیشتری خواهد گرفت.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیر گفت:  امروز چهار آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد در رشته‌های هنرهای تزئینی،صنايع غذايي، مراقبت، زیبایی و فناوری اطلاعات در این شهرستان افتتاح شد.

حسین درویشی افزود: در سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ نفراز جوانان شهرستان دیر مهارت‌های فنی و حرفه ای را در ۱۰ آموزشگاه دولتی و آزاد و ۱۰ کارگاه روستایی فرا گرفتند.


امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

معاون برنامه ريزي و  امور عمراني فرماندار شهرستان دير خواستار توسعه و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی در جامعه و تبدیل شدن این فرهنگ به گفتمان عمومی شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر، مجتبي اژدر نيا در نشست با روساي  ادارات آموزش فني و حرفه اي و تعاون كار و رفاه اجتماعي شهرستان دير افزود: توسعه پایدار در جامعه با تقویت مهارت آموزی تحقق می‌یابد و لازم است در سال جاري، آموزش‌های مهارتی تقویت شوند زیرا این حوزه با افزایش توان ملی رابطه مستقیم دارد.

وي اضافه كرد: یکی از مهمترین عناصر اشتغال‌زایی، مهارت است و فني و حرفه‌اي بهترين بستر براي مهارت‌آموزي است که بر این اساس لازم است به آموزش فنی و حرفه‌ای توجه بیشتری شود.

اژدرنيا تاكيد كرد: با توجه به ظرفیت هایی که در شهرستان دير وجود دارد از برنامه های آموزشی فنی و حرفه ای حمایت خواهیم کرد.

رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان دير هم اظهار داشت: اشتغال پایدار یک موضوع اساسی است که فقط با پول ایجاد نمی شود و داشتن مهارت و اراده از ضرورت های آن است.

حسين درويشي با بيان اينكه حلقه استخدام در دستگاه های دولتی تنگ تر شده و باید افراد با مهارت آموزی،  وارد بازار کار شوند، افزود: تحقق شعار سال نیازمند فرهنگ‌سازی مناسب برای تبیین، هدایت و فراگیر کردن آموزش های فنی و حرفه‌ای در جامعه است.

وي با بیان اینکه امروز ایجاد اشتغال با مهارت‌آموزی ارتباط مستقیمی دارد،اضافه كرد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باعث ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد و مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دير با تجهیز کارگاه‌های آموزشی و مربیان مجرب آمادگی دارد که جوانان جویای کار را آموزش داده و به بازار کار معرفی کند.

درويشي با بیان اینکه احیا و بازسازی نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه ای در جامعه و خانواده ها ضروری است، تصریح کرد: سهم این آموزش‌ها در تقویت قابلیت و ظرفیت‌های مناطق بايد مشخص شود که این مهم نیازمند فرهنگ سازی با همکاری مجموعه فرمانداری‌ است.


سرخط خبرها

UP TOGGLE DOWN

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: اولين ربات جوشكاري در فني و حرفه اي بوشهر ساخته شد

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: این ربات هوشمند در درجه آزادی مختلف و انواع سطوح...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر خبر داد؛ 60 استاندارد مهارتي در حوزه پرورش آبزيان در استان بوشهر تدوين شد

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: تفاهم نامه همکاری چهارجانبه آموزش فنی و حرفه‌ای ،...

تفاهم نامه همكاري آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم پزشكي استان بوشهر منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای  و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با هدف...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: مهارت آموزی، سنگ زیربنای موفقیت در سال توليد،پشتيباني ها،مانع زدايي ها

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: مهارت آموزی و توانمندسازی نیروی انسانی یکی از گام های اساسی...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر: بی مهارتی به بیکاری دامن زد؛ آینده کاری جوانان استان بوشهر در گرو تخصص گرایی

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهرگفت: تخصص گرایی در حالی نقش موثری در تامین آینده شغلی افراد دارد که با...

مدیرکل آموزش فنی حرفه ای خاستان بوشهر خبر داد : کسب رتبه برتر آموزش فنی و حرفه ای در بيست و چهارمين جشنواره شهید رجایی

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر گفت: رتبه برتر بیست و چهرمين جشنواره شهید رجایی استان...

مدير کل آموزش فني و حرفه اي استان بوشهر در سامانه سامد به درخواست هاي مردمي پاسخ داد

بمناسبت هفته دولت عبدالمجید دراهکی مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای بوشهر با حضور در مرکز ارتباط مردم و...

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر: نیروی جوان ، پویا و با مهارت از مهمترین عوامل توسعه در هر جامعه ای است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: جهش تولید نیازمند جهش مهارتی در بکارگیری استعدادها و...

تمام حقوق مادی و معنوی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر محفوظ می باشد